please wait...

kasetonowa

 

scroll upscroll down
W klimatyzatorach kasetonowych jednostka wewnętrzna montowana jest w sufitach podwieszanych, natomiast jednostka zewnętrzna na zewnątrz budynku. W pomieszczeniu widoczna jest wtedy jedynie warstwa o grubości ok. 30 milimetrów (w zależności od typu modelu).


Zalety:

- regulowany przepływ powietrza

- możliwość doprowadzania powietrza z zewnątrz

- płaski, estetyczny panel sufitowy

- oszczędność miejsca

- wyciszona praca

- łatwość instalacji

 Klimatyzatory serii RC

RCUrządzenia kasetonowe serii RC charakteryzują się zwartą i lekką budową. Rozprowadzają one powietrze w 4 kierunkach czyniąc nawiew komfortowym i przyjemnym. Jest to idealne rozwiązanie dla sklepów, restauracji lub biur z podwieszanymi sufitami. Pod względem wielkości mocy urządzenia kasetonowe, zarówno chłodzące jak i chłodząco-grzejące, są bardzo zróżnicowane. Charakteryzują się łatwością aranżacji, niskim poziomem hałasu oraz nowoczesną stylistyka.


Klimatyzatory inverter serii RC

RCUrządzenia kasetonowe serii RC charakteryzują się zwarta i lekką budową. Rozprowadzają one powietrze w 4 kierunkach czyniąc nawiew komfortowym i przyjemnym. Jest to idealne rozwiązanie dla sklepów, restauracji lub biur z podwieszanymi sufitami. Pod względem wielkości mocy urządzenia kasetonowe inverter są bardzo zróżnicowane. Charakteryzują się również nowatorskimi rozwiązaniami oraz znakomitymi parametrami pracy takimi jak: szeroki zakres zastosowania w zależności od temperatury zewnętrznej, niski poziom hałasu, łatwość aranżacji i montażu oraz dużą energooszczędnością.


Klimatyzatory inverter serii RCA

RCAUrządzenia kasetonowe serii RC charakteryzują się zwarta i lekką budową. Rozprowadzają one powietrze w 4 kierunkach w czyniąc nawiew komfortowym i przyjemnym. Jest to idealne rozwiązanie dla sklepów, restauracji lub biur z podwieszanymi sufitami. Pod względem wielkości mocy urządzenia kasetonowe są bardzo zróżnicowane. Charakteryzują się nowatorskimi rozwiązaniami oraz znakomitymi parametrami pracy takimi jak: szeroki zakres zastosowania w zależności od temperatury zewnętrznej, niski poziom hałasu, łatwość aranżacji i montażu oraz dużą energooszczędnością (wszystkie modele klasy A zarówno w trybie chłodzenia jak i w trybie grzania). W typoszeregu RCA występuje pierwszy na świecie model o wymiarach 600x600 mm i wydajności nominalnej 7,1 Kw., w którym zastosowano laminarne łopatki wirnika wentylatora jednostki wewnętrznej znacznie obniżające poziom hałasu. (Mierzone z 1 metra nawet 26Db). W całym typoszeregu RCA istnieje możliwość wyboru sterowania urządzeniami za pomocą pilota przewodowego lub bezprzewodowego. Natomiast w urządzeniach kasetonowych inverter serii RCA istnieje możliwość przełączania trybu „wysokiego sufitu”, pozwalająca na rozprowadzenie znacznych ilości powietrza nawet przy zastosowaniu zwartego typu kasetonowego w wysokich pomieszczeniach (3,5m).
klimatyzator_rca.jpg