please wait...

ramiona odciągowe

 

scroll upscroll down

Ramiona odciągowe Standard

Dymy spawalnicze i inne szkodliwe zanieczyszczenia, które powstają w procesach spawania, powinny być wychwytywane bezpośrednio u źródła powstawania, zanim jeszcze zdążą dotrzeć do strefy oddychania pracownika. Ramiona odciągowe Standard posiadają kompaktową budowę oraz są wyposażone w łatwą do pozycjonowania ssawkę, która zwiększa widmo zasysania zanieczyszczeń.

Zaprojektowane są one częściowo z nowych, częściowo z już sprawdzonych podzespołów. Ramię odciągowe Standard stanowi najlepsze rozwiązanie dla wielu aplikacji. Jest idealne dla montażu ściennego. Doskonale nadaje się również do podłączenia dla centrali wentylacyjnej lub indywidualnego wentylatora.Ramiona odciągowe Oryginal

Ramię odciągowe Oryginal - solidne, sprawdzone i wydajne rozwiązanie do odciągania zanieczyszczonego powietrza na stanowisku pracy. Wykorzystuje się je od ponad 20 lat w tysiącach różnych zastosowań. Jego elastyczne przeguby sprawiają, że ssawką można łatwo manewrować i ustawiać ją we właściwym miejscu.

Ramię Oryginal jest dostępne w pięciu wersjach, które razem z szerokim asortymentem osprzętu dają prawie nieograniczone możliwości dopasowania rozwiązania do występujących potrzeb. Można je mocować do sufitu, do ściany lub na wysięgniku. Ramię Oryginal jest często używane w połączeniu ze stacjonarnymi lub przejezdnymi filtrami.

oryginalRamiona odciągowe teleskopowe

Ramię teleskopowe zaprojektowane jest dla miejsc pracy o ograniczonej powierzchni i dostępności. Ramię wyposażone jest w balser i mechanizm teleskopowy co powoduje, że ramię to jest bardzo łatwe w użyciu tam, gdzie dostęp jest utrudniony dla innych typów ramion.

Ramię teleskopowe składa się ze znajdującego się wewnątrz wspornika oraz przewodu odciągowego z tkaniny poliestrowej, laminowanej tworzywem PCW, z wtopioną spiralą z drutu stalowego.

ramię teleskopowe

teleskop.gif